Pszczyński Bieg „W Parku”

W niedzielę 22 kwietnia wzięliśmy udział w XVI Pszczyńskim Biegu „W Parku”. Bieg organizowany od 16 lat na trwałe wpisał się do kalendarza imprez dla dzieci i młodzieży w Pszczynie, a tym samym i w Studzienicach. Naszą szkołę reprezentowało 28 uczestników z klas III – VI. Najliczniejszą grupą była reprezentacja klas IV i V. Trasa przebiegała alejkami parku pszczyńskiego ze startem i metą w okolicach alei głównej i Muzeum Zamkowego.
Pierwszym 15 biegaczom kategorii klas III i 10 w pozostałych kategoriach biegowych wręczono pamiątkowe koszulki, pierwszym 6 zawodniczkom i zawodnikom - nagrody i upominki i medale pierwszej "trójce" w każdej kategorii wiekowej.
Najmłodszą grupą wiekową był rocznik klas III /2008/ i młodsi i w tej kategorii nasz uczeń Tomek S.zajął dekorowane IV miejsce. W kolejnych grupach wiekowych dekorowane miejsca zajęli: rocznik 2007 Michał O. IV m., Natalia S. i Mateusz R. VI m.; w biegu klas V /2006/ Tymek S. zajął I miejsce, Sebastian W. II m., Antek J. IV m.
Wszystkim amatorom biegania gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział. Bardzo dziękuję pp. Ani G. i Renacie W. za pomoc i opiekę na zawodach.